150 Коптильня из нержавеющей стали Borniak UWDS-150 V1.3. Basic digitaaljuhtimisega

 

Благодаря улучшенному дизайну, коптильня из нержавеющей стали BBDS-150 позволяет вам получать более высокую температуру и готовить барбекю в дыму. У коптильни есть электронная панель управления, которая отлично поддерживает установленную температуру внутри камеры для копчения. Это лучший способ получить на ваш стол самые изысканные сыры, рыбу и колбасы – продукты с приятным ароматом и неповторимым вкусом, без химических веществ, без консервантов. Камера 150 удовлетворит людей с более высоким спросом на копченое мясо.

Laokaupade tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva
TASUTA tarne alates 99€

1,159.00

Ежемесячный платеж от 33.42 €
Минимальный взнос от 0.00 €

Monthly payment from 38.69 / 60 months

Osta toode järelmaksuga.
Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja

Управление – цифровой (PID)
Емкость камеры – 150L
Количество полок – 7
Максимальная нагрузка – 20кг
Максимальная температура – 150 С
Диаметр дымохода – 100мм
Материал – нержавеющая сталь
Номинальное напряжение – 230
Мощность – 2015W
Мощность нагревателя камеры – 1900W
Предохранитель камеры – 10А
Предохранитель генератора – 1.25A
Внешние размеры (длина х ширина х высота) – 520 мм x 630 мм x 1221 мм
Внешние размеры с генератором (длина х ширина х высота) – 520 мм x 715 мм x 1221 мм
Внутренние размеры (длина х ширина х высота) – 475 мм х 530 мм х 991 мм
Размеры камеры (длина х ширина х высота) – 420 мм х 490 мм х 755 мм
Вес – 28.5kg

Lihtsalt käsitletav, digitaalselt juhitav ja hakkepuidu spiraalajamiga varustatud Borniaki digitaaljuhtimisega suitsuahi on lihtsaim viis suitsuliha või -kala valmistamiseks kodus. Suurepärane tulemus juba esimesel katsetusel!

Ahju korpus on valmistatud ilmastikukindlast roostevabast terasplekist, sisu roostevabast terasest. Seinte isolatsiooniks on kasutatud spetsiaalset survevahtu, tänu millele on saavutatud võimalikult väike soojakadu seest. Vähesed külmasillad töötavad ka teistpidi – külma ja sooja õhu kokkupuutel tekiks ahju sisemusse kondentsvesi, mille hulk Borniak isolatsiooni puhul on viidiud miinimumini. Siit ka suur roostekindlus ja hea välimus pikkadeks aastateks.

Suitsuahi on varustatud elektrilise küttekehaga, mis on asetatud tootesse nii, et sellel puudub igasugune kokkupuude rasva ja niiskusega. Küttekeha temperatuur on väljastpoolt reguleeritav kindlale temperatuurile. Spetsiaalse termostaadiga jälgitakse suitsukambri temperatuuri automaatselt ja temperatuuri tõustes lülitatakse ahi soovitud temperatuuri stabiliseerumiseni välja.

Digitaaltabloolt saab seadistada soovitud temperatuuri.

Suitsu tegemiseks on ahi varustatud spetsiaalse, roostevabast terasplekist spiraalgeneraatoriga. Lisad vastavasse kolusse hakkepuidu ja generaatori spiraalajam kerib seda täpselt vajalikul hulgal automaatselt ahju küttekehale. Põlenud hake kogutakse vastavasse tuhaanumasse ja seda on lihtne eemaldada. NB Soovitame tuhaanuma põhja valada vett – hoiab paremini niiskust ja kustutab kiiresti kuuma tuha. Ahjus puudub otsene tuli, mis muudab kogu protsessi võimalikult ohutuks. Samas rikkalik maitse on garanteeritud. Ühe generaatoritäie hakkega on võimalik suitsetada kuni 7 tundi, kasutades selleks voolu ka suurimal võimsusel kõigest 0,6 kW/h.

Suitsukambri maht on 150 liitrit, mis lihtsamalt lahtiseletatuna mahutab 20kg liha või 16kg vorste. Standardvarustusele saav tarvikuid juurde osta just teie vajadustest lähtuvalt v.t. allpool.

Suitsuahju uks on varustatud silikoontihendiga ja seda sulgevad magnetkinnitused, mis muudavad sulgemise väga mugavaks ja ühtlasi vähendades tihendi kulumist.

Basic komplekti kuuluvad:

– ahjukorpus; – spiraalajamiga hakkepuidul töötav suitsugeneraator; – hakkekomplekt 5 X 2 liitrit; – riputustalad konksude tarbeks (3tk.); – rest (1 tk); – asümmeetrilised S konksud (5 tk); – kahepiigilised konksud (4 tk); – tuha- ja rasva püüdmise veekausid (2tk.); – alumine rasvapüüdur-plaat (1tk.); – korstna tilgapüüdur (1tk.); – suitsugeneraatori kaas (1tk.); – toitejuhtmed

Voolupinge kuni 230 V, kaitstud 3,15 kaitsmega
Võimsus 1400 W
Mahutavus 150 liitrit
Hakkegeneraator võimsusega 110 W, kaitstud kaitsmega 1,25
Hakkegeneraatori punkri maht 2 liitrit
Suitsukambri sügavus 420 mm, laius 530 mm, kõrgus 755 mm
Ahju üldkõrgus 1050 mm
Kaal 20 kg

Viimati vaadatud tooted

Jäta tootearvustus

Additional information
Вес 45 кг
Бренд

Бренд

Borniak

Reviews (0)

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “150 Коптильня из нержавеющей стали Borniak UWDS-150 V1.3. Basic digitaaljuhtimisega”