Pelletgrill Traeger PRO575 WiFi

 

Traegeri uusim, äpiga juhitav mudel Pro575 võimaldab grillida kus iganes – olles metsajooksul, istudes tugitoolis või nautides sõpradega saunamõnusid. Selle mugavuse nautimiseks on vaja vaid Traegeri grilli ja nutitelefonigga ühilduvat äppi.

Laokaupade tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva
TASUTA tarne alates 99€

999.00

Kuumakse alates 28.87 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Monthly payment from 33.37 / 60 months

Osta toode järelmaksuga.
Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja

SKU: TFB57GLEC Categories: , Tags: , ,

Mobiilirakendusega (äpiga) juhitav Traeger pelletgrill Pro575 võimaldab grillida kus iganes – olles metsajooksul, istudes tugitoolis või nautides sõpradega saunamõnusid. Selle mugavuse nautimiseks on vaja vaid Traegeri grilli ja nutitelefoniga ühilduvat äppi.

Traegeri uusim, äpiga juhitav mudel Pro575 võimaldab grillida kasvõi tugitoolis istudes! Traeger Digital Controller ProD2 WiFi kontrolleri ja vastava nutitelefoni rakenduse ehk äpi abil saab juhtida nii suitsu hulka kui ka soojust. Telefoni kaudu saab seadet sisse ja välja lülitada, seadistada grillimise aega jpms. Temperatuuri saab valida 73°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C). Grillil on roostevabad, emailitud restid. Suur alusrest ja väiksem ülemine rest. Grillivad mõlemad restid ühtemoodi, lihtsalt kaks resti mahutavad rohkem korraga grillitavat toitu.

Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust graanulitega. Vali seitsme 100% naturaalse pelleti hulgast oma lemmik ja vala punker täis. Temperatuuri saab seadistada nii manuaalselt, kui ka vastavat Traegeri äppi kaudu. Valides äpi retseptide hulgast, ei ole gurmeeroogade valmistamiseks vaja vähimaidki algteadmisi grillimisest. Prepareeri grillitav toode vastavalt juhisele ja vajuta lingile “COOK NEW ” ja Traegeri grill hoolitseb kõige eest automaatselt ise. Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Traeger pelletgrill on kumer, ovaalne kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses.

Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse vaheplaadiga väljajooksukanalisse ja sealt läbi avause grilli küljes rippuvasse rasvaämbrisse. Nipina tasub katta grillimisresti alune pind fooliumiga – nii on lihtsam grilli puhastada. Fooliumit ei tarvitse iga kasutuskorra järel vahetada. Peale kolmandat grillimist visake foolium lihtsalt prügikasti ja asendage uuega. Samal ajal puhastage küttekolle tuha või tolmuimuriga. See lihtne ja vaevata hoolitsus tagab pikaajalise grilli kestvuse. Manuaalselt toitu valmistades saab kontrollida ka valmistatava toidu sisetemperatuuri. Selleks on grilliga kaasas vastav sond. Torka see enne toidu valmistamist kohe lihasse ja vaid ühe nupuvajutusega on sisetemperatuur nähtav. Grilli enda sisetemperatuuri jälgimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu grilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar, ovaalne vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale.

AUTOMAATNE PELLETIPUNKER Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse. Pelletpunkri maht 8,16kg, ehk natuke üle poole standardkotist.

AUTOMAATSÜÜDE Spetsiaalne elektrisüüde süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

ENERGIA  Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

KÜPSETUSRESTID Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast, mitmekorselt emailitud terasest. Restide mõõdud: – esimene, ehk alumine tasand 56 x 48cm – teine tasand 56 x 18cm

Pelletgrilli puhastamine

Tehnilised andmed: Grilli mõõtmed kokkupanduna: ca 134,62 x 104,14 x 68,58cm Kaal: 58,06kg

TRAEGER PRO 575 TRAEGER PRO 780
3,709 cm² grillimisala 5,032 cm²  grillimisala
8 kg kambri mahutavus 8 kg kambri mahutavus
Kõrgus: 135 cm, laius: 104 cm, sügavus: 69 cm Kõrgus: 140 cm, laius: 122 cm, sügavus: 69 cm
Kaal: 58 kg Kaal: 66 kg

KAAL 78 kg
MÕÕTMED 135 × 66 × 120 cm

Tasuta tarne– kauba kättetoimetamine kulleriga.

Traeger pelletgrilli kasutusjuhend

Viimati vaadatud tooted

Jäta tootearvustus

Additional information
Weight 45 kg
Brand

Brand

Traeger

traeger-grills-logo-vector
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelletgrill Traeger PRO575 WiFi”