Pelletgrill Traeger Timberline 1300 WiFi

Traeger Timberline 1300 on Traegeri suurim, läbi WiFi võrgu, äpiga juhitav pelletgrill. Äpp võimaldab panna grilli automaatselt valmistama valitud Traegeri retsepte. Traeger Timberline 1300 pelletgrill on Tregeri uusim, äpiga juhitav mudel. Nüüdsest võid grillida nii manuaalselt, kui ka tugitoolist! D2 WiFi kontrolleri ja vastavat äppi kasutades saab juhtida suitsu hulka, soojust, seadet sisse ja välja lülitada, seadistada grillimise aega jpms. Temperatuuri saab valida 70°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C).

Laokaupade tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva
TASUTA tarne alates 99€

2,899.00

Kuumakse alates 83.75 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Monthly payment from 90.07 / 60 months

Osta toode järelmaksuga.
Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja

SKU: TFB01WLEC Categories: , Tags: , ,

Grill on varustatud kolmekordse roostevabast terasest restisüsteemiga, mis suurendab oluliselt grillitavate toodete hulka. Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust graanulitega. Vali sobiv pellet (saadaval kuus erinevat puitu), vala punker täis ja vali äpi retseptidest meeldivaim retsept. Prepareeri grillitav toode vastavalt juhisele ja vajuta lingile “COOK NEW ” ja ülejäänu tehakse sinu eest. Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Grilli kumer kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse äravoolukanalisse ja sealt grilli alaosas olevasse spetsiaalsesse rasvasahtlisse. Laisematele soovitame katta grillimisresti alune pind fooliumiga, nii saate grilli pea-aegu hooldusvabaks. Lae rakendus

Grilli sisetemperatuuri kontrollimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis. Toidu sisetemperatuuri saab omakorda kontrollida vastupidavate temperatuuri sondiga.

Suurepärane soojusjaotus Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu grilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale. Uudsena on grilli kaaneosa topeltseintega, mis vähendab energiakulu ja on suureks eeliseks talvisel grillimisel.

Automaatne pelletpunker Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse. Pelletpunker mahutab 10,98kg pelletit.

Automaatsüüde Spetsiaalne süütaja süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

Energia Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. Uudne TRU Comvection System tagab ühtlase soojuse ja suitsu jaotuse kogu grilli ulatuses. Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

Automaatne seiskamine Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid. Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

Küpsetusrestid Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast roostevabast terasest. Restide mõõdud: – esimene, ehk alumine tasand 86,36 x 103,23cm – teine tasand 86,36 x 35,56cm – kolmas tasand 86,36 x 22,86 cm

Pelletgrilli puhastamine

TIMBERLINE 1300 TIMBERLINE 850
8,387 cm² grillimisala 5,484 cm²  grillimisala
11 kg kambri mahutavus 11 kg kambri mahutavus
Kõrgus: 129 cm, laius: 147 cm, sügavus: 71 cm Kõrgus: 129 cm, laius: 117 cm, sügavus: 71 cm
Kaal: 121 kg Kaal: 97 kg

KAAL 121 kg
MÕÕTMED 147 × 69 × 122 cm

Tasuta tarne– kauba kättetoimetamine kulleriga.

 

Traeger Timberline kasutusjuhend-EST

Viimati vaadatud tooted

Jäta tootearvustus

Additional information
Weight 45 kg
Brand

Brand

Traeger

traeger-grills-logo-vector
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelletgrill Traeger Timberline 1300 WiFi”