Pelletgrill Traeger Timberline 850 WiFi

Traeger Timberline 850 läbi WiFi võrgu, äpiga juhitav pelletgrill. Äpp võimaldab panna grilli automaatselt valmistama valitud Traegeri retsepte. Timberline 850 pelletgrill on Traegeri uusim, äpiga juhitav mudel. Nüüdsest võid grillida ka tugitoolist! D2 WiFi kontrolleri ja vastavat äppi kasutades saab juhtida suitsu hulka, soojust, seadet sisse ja välja lülitada, seadistada grillimise aega jpms. Temperatuuri saab valida 74°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C).

Laokaupade tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva
TASUTA tarne alates 99€

2,399.00

Out of stock

Osta toode järelmaksuga.
Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja

SKU: TFB85WLEC Categories: , Tags: , ,

Pelletgrill on varustatud kolmekordse roostevabast terasest restisüsteemiga, mis suurendab oluliselt grillitavate toodete hulka. Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust graanulitega. Vali sobiv pellet (saadaval kuus erinevat puitu), vala punker täis ja vali äpi retseptidest meeldivaim retsept.

Prepareeri grillitav toode vastavalt juhisele ja vajuta lingile “COOK NEW ” ja ülejäänu tehakse sinu eest. Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Grilli kumer kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse äravoolukanalisse ja sealt grilli alaosas olevasse spetsiaalsesse rasvasahtlisse. Laisematele soovitame katta grillimisresti alune pind fooliumiga, nii saate grilli pea-aegu hooldusvabaks. Lae rakendus Grilli sisetemperatuuri kontrollimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis. Toidu sisetemperatuuri saab omakorda kontrollida vastupidavate temperatuuri sondiga.

Suurepärane soojusjaotus Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu grilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale. Uudsena on grilli kaaneosa topeltseintega, mis vähendab energiakulu ja on suureks eeliseks talvisel grillimisel.

Automaatne pelletipunker Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse. Pelletpunkri maht 10,98kg

Automaatsüüde Spetsiaalne süütaja süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

Energia Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. Uudne TRU Comvection System tagab ühtlase soojuse ja suitsu jaotuse kogu grilli ulatuses. Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

Automaatne seiskamine Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid. Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii. Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast roostevabast terasest. Restide mõõdud: – esimene, ehk alumine tasand 56 x 40cm – teine tasand 56 x 30cm – kolmas tasand 56 x 21 cm

Pelletgrilli puhastamine

 

 

 

TRAEGER TIMBERLINE 1300 TRAEGER TIMBERLINE 850
8,387 cm² grillimisala 5,484 cm²  grillimisala
11 kg kambri mahutavus 11 kg kambri mahutavus
Kõrgus: 129 cm, laius: 147 cm, sügavus: 71 cm Kõrgus: 129 cm, laius: 117 cm, sügavus: 71 cm
Kaal: 108 kg Kaal: 97 kg

KAAL 91 kg
MÕÕTMED 117 × 69 × 122 cm
KARBI MÕÕDUD ca 110 x 79 x 57 cm

 

Tasuta tarne– kauba kättetoimetamine kulleriga.

 

Traeger Timberline kasutusjuhend-EST

Viimati vaadatud tooted

Viimati vaadatud tooted

Jäta tootearvustus

Additional information
Weight 45 kg
Brand

Brand

Traeger

traeger-grills-logo-vector
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelletgrill Traeger Timberline 850 WiFi”