Suitsuahi Borniak UWDS-150 Basic digitaaljuhtimisega, üleni roostevabast terasest

 

Lihtsalt käsitletav, digitaalselt juhitav ja hakkepuidu spiraalajamiga varustatud Borniaki suitsuahi on lihtsaim viis suitsuliha või -kala valmistamiseks kodus.

Suurepärane tulemus juba esimesel katsetusel!

Borniak UWDS-150 Basic digitaaljuhtimisega elektriline hakkel töötav suitsuahi, üleni roostevabast terasest on parim valik jahi- ja kalamehele.

Töökindel suitsuahi mahutab rohkelt liha või kala ja töötab täiesti automaatselt.

Tule tutvu meie toodetega kaupluses kohapeal.

Laokaupade tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva
TASUTA tarne alates 99€

1,159.00

Kuumakse alates 33.51 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Monthly payment from 37.88 / 60 months

Osta toode järelmaksuga.
Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja

SKU: UWDS-150 Categories: , Tags: ,

 

Lihtsalt käsitletav, digitaalselt juhitav ja hakkepuidu spiraalajamiga varustatud Borniaki digitaaljuhtimisega suitsuahi on lihtsaim viis suitsuliha või -kala valmistamiseks kodus. Suurepärane tulemus juba esimesel katsetusel!

Ahju korpus on valmistatud ilmastikukindlast roostevabast terasplekist, sisu roostevabast terasest. Seinte isolatsiooniks on kasutatud spetsiaalset survevahtu, tänu millele on saavutatud võimalikult väike soojakadu seest. Vähesed külmasillad töötavad ka teistpidi – külma ja sooja õhu kokkupuutel tekiks ahju sisemusse kondentsvesi, mille hulk Borniak isolatsiooni puhul on viidiud miinimumini. Siit ka suur roostekindlus ja hea välimus pikkadeks aastateks.

Suitsuahi on varustatud elektrilise küttekehaga, mis on asetatud tootesse nii, et sellel puudub igasugune kokkupuude rasva ja niiskusega. Küttekeha temperatuur on väljastpoolt reguleeritav kindlale temperatuurile. Spetsiaalse termostaadiga jälgitakse suitsukambri temperatuuri automaatselt ja temperatuuri tõustes lülitatakse ahi soovitud temperatuuri stabiliseerumiseni välja.

Digitaaltabloolt saab seadistada soovitud temperatuuri.

Suitsu tegemiseks on ahi varustatud spetsiaalse, roostevabast terasplekist spiraalgeneraatoriga. Lisad vastavasse kolusse hakkepuidu ja generaatori spiraalajam kerib seda täpselt vajalikul hulgal automaatselt ahju küttekehale. Põlenud hake kogutakse vastavasse tuhaanumasse ja seda on lihtne eemaldada. NB Soovitame tuhaanuma põhja valada vett – hoiab paremini niiskust ja kustutab kiiresti kuuma tuha. Ahjus puudub otsene tuli, mis muudab kogu protsessi võimalikult ohutuks. Samas rikkalik maitse on garanteeritud. Ühe generaatoritäie hakkega on võimalik suitsetada kuni 7 tundi, kasutades selleks voolu ka suurimal võimsusel kõigest 0,6 kW/h.

Suitsukambri maht on 150 liitrit, mis lihtsamalt lahtiseletatuna mahutab 20kg liha või 16kg vorste. Standardvarustusele saav tarvikuid juurde osta just teie vajadustest lähtuvalt v.t. allpool.

Suitsuahju uks on varustatud silikoontihendiga ja seda sulgevad magnetkinnitused, mis muudavad sulgemise väga mugavaks ja ühtlasi vähendades tihendi kulumist.

Basic komplekti kuuluvad:

– ahjukorpus; – spiraalajamiga hakkepuidul töötav suitsugeneraator; – hakkekomplekt 5 X 2 liitrit; – riputustalad konksude tarbeks (3tk.); – rest (1 tk); – asümmeetrilised S konksud (5 tk); – kahepiigilised konksud (4 tk); – tuha- ja rasva püüdmise veekausid (2tk.); – alumine rasvapüüdur-plaat (1tk.); – korstna tilgapüüdur (1tk.); – suitsugeneraatori kaas (1tk.); – toitejuhtmed

 

Voolupinge kuni 230 V, kaitstud 3,15 kaitsmega

Võimsus 1400 W
Mahutavus 150 liitrit
Hakkegeneraator võimsusega 110 W, kaitstud kaitsmega 1,25
Hakkegeneraatori punkri maht 2 liitrit
Suitsukambri sügavus 420 mm, laius 530 mm, kõrgus 755 mm
Ahju üldkõrgus 1050 mm
Kaal 35 kg

Viimati vaadatud tooted

Jäta tootearvustus

Additional information
Weight 45 kg
Brand

Brand

Borniak

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suitsuahi Borniak UWDS-150 Basic digitaaljuhtimisega, üleni roostevabast terasest”