Külmsuitsu adapter roostevabast terasest Borniak suitsuahjule

 

Borniak suitsuahju külmsuitsu adapterit kasutatakse koostöös kuumsuitsu reduktoriga, mis ühendatakse adapteri otsa. Kuumsuitsu reduktori tuha korjekauss koos veega asetatakse külmsuitsu adapteri tuhakorjesahtlisse ja adapter ühendatakse suitsukambriga 10 cm ventilatsioonitoru abil.

Adapter võimaldab Teil saavutada õues olevale temperatuurile lähedase kraadi ahjus.

Komplektis sisaldub ventilatsioonitoru otsamuhv, ventilatsioonitoru ise ei kuulu komplekti.

Lihtne paigaldada.

Sobib suurepäraselt singi, kala, salaami ja juustu suitsutamiseks.

Tule tutvu meie toodetega kaupluses kohapeal.

Laokaupade tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva
TASUTA tarne alates 99€

69.00

Monthly payment from 5.88 / 12 months

Osta toode järelmaksuga.
Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja

SKU: ZWS01 Categories: , , Tag:

 

.

Huvilised, kellel on omatehtud suitsliha valmistamise kogemus, usuvad, et külmsuitsutamine on ainulaadne kogemus. Nüüd pole see enam mõeldud  vaid vähestele, sest müügil on Borniak külmsuitsuadapter.

Külmsuitsutamine toimub suhteliselt madalal temperatuuril, mis ei tohi ületada 24 °C, seega võib suitsutamine kesta mitmest tunnist mitme päevani. Klassikalistel suitsugeneraatoritel on küttekeha, mis on võimeline oma temperatuuri alandama umbes 40 kraadini, kuid külmsuitsu adapter muudab külma suitsu suitsutamise kõigi oma võimalustega professionaalseks kogemuseks.

Adapteri iseloomulikuks tuunusteks on selle kokkupanemise ja kasutamise lihtsus. Suitsugeneraator tuleks paigaldada adapteri külge ja see järel ühendada toruga. Tänu spetsiaalselt disainitud jalgadele on konstruktsioon stabiilne ja selle kasutamine ohutu. Spetsiaalne sahtel võimaldab tuha tõrgeteta eemaldamist. Suitsukambri osaks oleval suitsugeneraatoril on 110 W küttekeha. See küttekeha suudab seadet soojendada kuni 40 °C. Adapter võimaldab alandada temperatuuri külmsuitsutamise tingimusteni, mille tulemusena saame kambri temperatuuri, mis on 1-2 °C kõrgem kui õues olev õhutemperatuur.

Kinnitage suitsugeneraator  külmsuitsu adapteri külge ja ühendage toru adaptriga. Suitsu etteandetoru pikkus peaks jääma vahemikku 1,2-2 m.

Suitsugeneraatori paigaldamine ei ole raske. Kasutamine on samuti lihtne. Spetsiaalselt disainitud jalad tagavad konstruktsiooni stabiilsuse ning tänu sahtlile tuha hõlpsalt eemaldada suitsugeneraatori töötamise ajal.

KAAL 1 kg
MÕÕTMED 35 x 27 x 27 cm

Viimati vaadatud tooted

Jäta tootearvustus

Brand

Brand

Borniak

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Külmsuitsu adapter roostevabast terasest Borniak suitsuahjule”