Grillimise tulevik on KOHAL!

https://www.candleshop.ee/et/a/acqua-blu-difuuser-100ml
MÄRTS 2023, toimub Grillikaubamajas täiesti uue Traeger pelletgrilli Eesti esmaesitlus. Tutvustame uue Timberline grilli murrangulisi funktsooone ja pakume pelletgrillil valmistatud roogasid, et sa saaksid tõeliselt tunda seda, milleks see grill võimeline on.

See on täis murrangulisi funktsioone ja asjatundlikku meisterlikkust, mis muudab teie ettekujutuse sellest, mis on võimalik välitingimustes toiduvalmistamisel.

Traeger-Timberline-pelletgrill-restoran-grillikaubamaja-13 (1)
Traeger-Timberline-pelletgrill-restoran-grillikaubamaja-14 (1)
Traeger-Timberline-pelletgrill-restoran-grillikaubamaja-11 (1)

Traeger Timberline® XL on väga tõhus ja mitmekülgne pelletgrill, mis sobib igat liiki toiduvalmistamiseks. Grilli Smart Combustion™-tehnoloogia hoiab uskumatult täpset temperatuuri. Temperatuuri reguleerimine: 75 – 260 °C. Kõike on lihtne juhtida elegantse puuteekraaniga, mis muudab toiduvalmistamise temperatuuri seadmise sama lihtsaks kui kodus ahju sisselülitamine. Täielikult isoleeritud kahekordse seinaga konstruktsioon ja EvenFlow™ Heat Shield suurendavad veelgi  temperatuuri ühtlast jaotumist, et saavutada iga kord täiuslik tulemus.  

Timberline’i toiduvalmistamisel ei ole samuti piiranguid tänu mitmekülgsusele grillimisel, suitsutamisel, küpsetamisel,röstimisel ja hautamisel ning nüüd ka praadimisel, pruunistamisel ja keetmisel tänu uuele Traeger Induction™ induktsioonpliidiplaadile. Olgu selleks siis aeglaselt suitsutatud liha, gurmeetoit või puuküttega pitsa, Timberline aitab teil iga söögi meeldejäävaks muuta. Tänu Super Smoke®-funktsioonile ja Traeger Downdraft Exhaust®-funktsioonile saate nautida võrratut puuküttega maitset igal suutäiel.

Tänu Traegeri WiFIRE®-tehnoloogiale saate oma grilli juhtida igal pool ja igal ajal Traegeri nutirakenduse abil. Reguleerige grilltemperatuuri, kontrollige toitu, seadistage taimereid ja meeldetuletusi, sirvige üle 1600 puuküttega retsepti, õppige Traegeri spetsialistidelt ja palju muud – ja seda kõike otse oma telefonist. Kui teil on käed täis, saate oma grilli juhtida isegi ainult oma häälega Alexa® või Google Home® kaudu. Nii et olenemata sellest, kas vaatate mängu või naudite oma hobisid, on grillil toimuv alati kontrolli all.  

Timberline on ka lõputult kohandatav, nii et saate selle tõesti enda omaks muuta. Traegeri ModiFIRE® tarvikud võimaldavad teil hõlpsasti lisada ja vahetada erinevaid küpsetuspindu oma grillrestidele ning uus P.A.L. Pop-And-Lock® tarvikute rööbas võimaldab teil hõlpsasti konfigureerida riiuleid, hoiukaste, tarvikute konksusid ja muud vajalikku.

Lisamugavuse huvides kogunevad rasv ja tuhk nüüd ühte kergesti ligipääsetavasse kohta, mis teeb koristamise äärmiselt lihtsaks.   Traeger ei ole jätnud tähelepanuta ühtegi detaili, mis tähendab, et kvaliteetsed materjalid ja asjatundlik käsitöö on nähtav igal ruutsentimeetril.

GRILLI, SUITSUTA, KÜPSETA, RÖSTI, HAUTA JA PRAE

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga