Suitsutamistoruga muudad toidu kiirelt ja lihtsalt ülimaitsvaks

suitsutoru-suitsutamistoru-pit-boss-grillikaubamaja

Olenemata sellest, kas sul on gaasi-, söe- või pelletgrill või hoopis suitsuahi, saad suitsutamistoru abil toidule lisada suitsu, mis muudab toidu ülimalt maitsvaks. Gaasigrilliga grillides on suitsutamistoru nutikas lisaseade, millega toidule mõnusat suitsust maitset anda. Kuumsuitsutamine, külmsuitsutamine või olemasoleva suitsuahju võimendmine selle väikese võimeka suitsutoruga on lihtsaim ja maitsvaim viis. 

grillikaubamaja-pikendatav-suitsutamistoru-pit-boss-2
grillikaubamaja-pikendatav-suitsutamistoru-pit-boss-2

Kuidas suitsutamistoru töötab

Suitsutoru on disainitud selliselt, et graanulid põleksid ühtlaselt tagades pideva suitsu. Vastavalt toru pikkusele suitseb ja hõõgub see 2-5h.

Suitsutamistoru on ideaalne seade nii külmaks kui kuumaks suitsetamiseks. Võib kasutada koos graanulitega või hakkepuiduga. Pit Bossi suitsutamistoru saab pikendada 17,8-30,5 cm. Külma suitsu tekitamiseks on suitsutamistoru ideaalne abivahend.

grillikaubamaja-pikendatav-suitsutamistoru-pit-boss-2

Täida suitsutamistoru pelletiga või suitsuahju hakkega, süüta toru ühest otsast põlema. Süütamiseks kasuta süütajat. Leek peab põlema vähemalt 5- 6 min , mõnikord kauem, olenevalt sellest, kas on tuuline või mitte ja millist tüüpi puitu kasutad. Näiteks tamme ja Hickory pellet põleb aeglasemalt. Kustuta leek ja aseta toru grillile või suitsuahju. Toru süüta alati vertikaalselt.

Tänu suitsutamistorule saad kõigest paarikümne euro eest oma gaasigrillil teha suitsukana.

Suitsutamistoru on lihtne kasutada. Pit Boss suitsutamistoru loob puhta suitsu, on valmistatud roostevabast terasest- seega vastupidav ja ei roosteta. Mugav kaasaskanda, kuna on mõnusalt väike ja kerge ning ei vaja elektrit. Oluline suitsutamistoru juures on see, et see toodab väga vähe soojust.

Millist pelletit suitsutorus kasutada

Oluline on kasutada 100% naturaalset BBQ lehtpuupelletit. Lehtpuu suits on täis igasuguseid maitsvaid maitseid ja aroome. Aromaatne toss liigub ümber toidu ning imendub sisse. Graanulid on valmistatud 100% ahjus kuivatatud saepurust, mis püsib kogu protsessi vältel puhas. Puidus sisalduv looduslik ligniin seob graanulid omavahel ilma igasuguste lisanditeta.

grillpellet-grillikaubamaja - 800x800

VISKIveis, uluk, kala, mereannid, pagaritooted.

MESQUITE– veis, kana, uluk, kala.

KIRSSveis, lammas, siga, kana, uluk, pagaritooted, köögiviljad.

HIKKORI– veis, siga, kana, uluk, pagaritooted, köögiviljad

ÕUN lammas, siga, kana, köögiviljad, pagaritooted.

PEKAAN– veis, siga, kana, pagaritooted, köögiviljad. Pekaanipähklipuust valmistatud grillimispellet on tippkokkade poolt armastatud hõrgu pähkliaroomiga

Pit Boss grillpellet

Traeger grillpellet

Milliseid toite saab suitsutoruga suitsutada

Õige vastus oleks mida iganes. Alates juurviljadest kuni liha, kala juustuni välja

suitsutoru-suitsutamistoru-pit-boss-grillikaubamaja
grillikaubamaja-pit-boss-suitsutamistoru-TubeSmoker-1
grillikaubamaja-pit-boss-suitsutamistoru-TubeSmoker-1

Suurepärane kingitus grillihuvilisele!

Suitsutamistoru kasutamisega saavad hakkama kõik!

GRILLIKAUBAMAJA VALIKUS ON:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga