Millist oliiviõli valida?

muraglia-oliiviõli-gardek

muraglia

Ilmselt parimad oliiviõlid maailmas!

Itaalia lõunaosas Apuulia ehk nn saapakontsa-piirkonnas asuva “Frantoio Muraglia” eksta-neitsioliiviõlid on valmistatud parimatest hinnalistest Coratina ja Peranzana oliividest traditsioonilise külmpressimise meetodil. Oliivid purustatakse graniidist lihvkivide vahel. Seejärel jahvatatakse aeglaselt, et tagada täiesti sile ja ühtlane pasta, mida seejärel töödeldakse Muraglia kaasaegses tehases ööpäevaringselt, et saada väga madal happesus ja võrreldamatu konsistents, värv, maitse ja aroom. Aromaatsete oliiviõlide puhul toimub maitsete segunemine oliiviõli tootmise käigus, kus koostisosad (nt värske sidrun) pressitakse koos oliividega. Tulemuseks on 100% looduslik toode, unustamatult puhas aroom!

Auhinnatud oliiviõlid

Muraglia perekond on kasvatanud ja pressinud oliive juba viie põlvkonna vältel ja need on saavutanud hulgaliselt esikohti ja tunnustusi erinevatel konkurssidel.

Gardek-Muraglia-GRAN-CRU-LIMITED-EDITION-500-ml- olive-oil-winner-muraglia-gardekmuragvlia-antico-grantoio-auhinnad-gardek

Coratina oliivid sisaldavad kolm korda rohkem polüfenool-antioksüdante kui üksi teine oliivisort

Muraglia oliivisaludes kasvavad Coratina oliivid on ainulaadsed, sest need sisaldavad kolm korda rohkem polüfenool-antioksüdante kui ükski teine ​​oliivisort. Muraglia keraamilised pudelid on käsitsi valmistatud ja -maalitud. Läbipaistmatu pudel kaitseb õli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid. Muraglia oliiviõlid on saadaval maailma parimates hotellides, restoranides ja kauplustes, sh Dubais, Londonis ja paljudes teistes maailma suurlinnades. Nüüdsest saadaval ka Eestis GARDEK esindussalongis. Valik on äärmiselt lai!

Gardek-muraglia-oliiviõli-erinevad-maitsed

Intensiivselt puuviljase maitsega oliiviõli

Intensiivse puuviljase maitsega oliiviõli valmistatakse külmpressitud Coratina oliividest – see sort on pärit Itaalia Apuulia piirkonnast, kus asuvad Muraglia oliivisalud.

 • Coratina oliivid on ainulaadsed selle poolest, et need sisaldavad kolm korda rohkem antioksüdante polüfenoole kui ükski teine ​​oliivisort. See annab oliiviõlile intensiivse maitse koos vürtsikate nootidega.
 • Maitse on ülimalt hästi tasakaalustatud, ilma vürtsika kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.
 • Koostis: 100% ekstra-neitsioliiviõli. Päritolumaa: Itaalia.
 • Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

Vaata lisaks Itaalia ekstra-neitsioliiviõli “Muraglia INTENSE FRUITY” 250 ml (intensiivselt puuviljane)

GARDEK_Muraglia-INTENSE-FRUITY_-250-ml-intensiivselt-puuviljane

Keskmiselt puuviljase maitsega oliiviõli

Keskmiselt puuviljase maitsega oliiviõli valmistatakse Muraglia oliivisalu külmpressitud Peranzana oliividest, mis on selge kuldse värvusega, madala happesusega ja ülimalt hästi tasakaalustatud. Ilma vürtsika kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.

 • Koostis: 100% ekstra-neitsioliiviõli. Päritolumaa: Itaalia.
 • Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

GARDEK-Muraglia-MEDIUM-FRUITY-250-ml-keskmiselt-puuviljane-

Vaata lisaks Itaalia ekstra-neitsioliiviõli “Muraglia MEDIUM FRUITY” 250 ml (keskmiselt puuviljane)

Intensiivselt puuviljase maitsega oliiviõli, mis on pressitud ilma oliivikivideta

Ilmselt parim oliiviõli maailmas, mis ei tohiks puududa ühestki köögist! Ainulaadselt puhta, maheda ja kergelt magusa puuviljase maitsega. Oliivimass eraldatakse kivist enne pressimist. Oliivikivi tanniinide ja polüfenoolide puudumisel annab see oliiviõlile õrna maitsevarjundi; isegi need, kes pole harjunud “struktureeritud” või “täidlase” õliga, naudivad seda “Muraglia PITTED” oliiviõli.

Valmistatakse külmpressitud Coratina oliividest – see sort on pärit Itaalia Apuulia piirkonnast, kus asuvad Muraglia oliivisalud. Coratina oliivid on ainulaadsed selle poolest, et need sisaldavad kolm korda rohkem antioksüdante polüfenoole kui ükski teine ​​oliivisort. Maitse on ülimalt hästi tasakaalustatud, ilma vürtsika kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb. Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

Gardek-_Muraglia-PITTED-250-ml-pressitud-ilma-oliivikivideta-intensiivselt-puuviljane

Intensiivselt puuviljase maitsega oliiviõli

Maailma parim oliiviõli eriti ilusas, luksuslikus ja käepärases magnetsulguriga kinkekarbis! Intensiivse puuviljase maitsega GRAN CRU oliiviõli valmistatakse külmpressitud Coratina oliividest – see sort on pärit Itaalia Apuulia piirkonnast, kus asuvad Muraglia oliivisalud. Coratina oliivid on ainulaadsed selle poolest, et need sisaldavad kolm korda rohkem antioksüdante polüfenoole kui ükski teine ​​oliivisort. See annab oliiviõlile intensiivse maitse koos vürtsikate nootidega. Tugev roheline kuldsete toonidega intensiivse vürtsikuse ja puuviljasusega. Keskmiselt tasakaalustatud maitsega. See läbipaistmatu klaaspudel kaitseb õli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

 • Kõik GRAN CRU pudelid on nummerdatud ja selle tootmine on piiratud.

Gardek-Muraglia-GRAN-CRU-LIMITED-EDITION-500-ml-1

Vaata lisaks Itaalia ekstra-neitsioliiviõli “Muraglia GRAN CRU LIMITED EDITION” 500 ml

Maitsestatud oliiviõlid

 • küüslaugumaitseline
 • tśillipipramaitseline
 • ingverimaitseline
 • sidrunimaitseline
 • basiilikumaitseline

Erinevate maitsetega oliiviõlidega saad tutvuda siin

Oliiviõlide degusteerimine

Küüslaugumaitseline oliiviõli

See küüslaugumaitseline aromaatne külmpressitud ekstra-neitsioliiviõli on tõeline tipptase! Maitsete segunemine toimub oliiviõli tootmise käigus, kus VÄRSKE KÜÜSLAUK pressitakse koos oliividega. 100% looduslik toode ja unustamatult puhas aroom! Sobib ideaalselt kõigele, kuhu on sobilik kerge küüslaugumaitse. Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

 • Keskmiselt puuviljase maitsega ja ülimalt hästi tasakaalustatud. Ilma kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.
 • Koostis: ekstra-neitsioliiviõli (90%), värske küüslauk (10%). Päritolumaa: Itaalia.

GARDEK_Muraglia-GARLIC-200-ml-kuuslaugumaitseline

Vaata lisaks Itaalia ekstra-neitsioliiviõli “Muraglia GARLIC” 200 ml (küüslaugumaitseline)

Ingverimaitseline oliiviõli

See ingverimaitseline aromaatne külmpressitud ekstra-neitsioliiviõli on tõeline tipptase! Maitsete segunemine toimub oliiviõli tootmise käigus, kus VÄRSKE INGVER pressitakse koos oliividega. 100% looduslik toode ja unustamatult puhas aroom! Sobib ideaalselt kõigele, kuhu on sobilik kerge ingverimaitse. Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

 • Keskmiselt puuviljase maitsega ja ülimalt hästi tasakaalustatud. Ilma kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.
 • Koostis: ekstra-neitsioliiviõli (90%), värske ingver (10%). Päritolumaa: Itaalia.

Gardek-Muraglia-GINGER-200-ml-ingverimaitseline

Tśillipipramaitseline oliiviõli

See tšillipipramaitseline aromaatne külmpressitud ekstra-neitsioliiviõli on tõeline tipptase! Maitsete segunemine toimub oliiviõli tootmise käigus, kus VÄRSKE TŠILLIPIPAR  pressitakse koos oliividega. 100% looduslik toode ja unustamatult puhas aroom! Sobib ideaalselt lihadega, salatite, pastade ja muude roogadega, kuhu on vaja lisada veidi teravust ja iseloomu. Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

 • Keskmiselt puuviljase maitsega ja ülimalt hästi tasakaalustatud. Ilma kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.
 • Koostis: ekstra-neitsioliiviõli (95%), värske tšillipipar (5%). Päritolumaa: Itaalia.

Gardek-Itaalia-ekstra-neitsioliivioli-Muraglia-PEPPER-200-ml-tsillipipramaitseline

Vaata lisaks Itaalia ekstra-neitsioliiviõli “Muraglia PEPPER” 200 ml (tšillipipramaitseline)

Sidrunimaitseline oliiviõli

See sidrunimaitseline aromaatne külmpressitud ekstra-neitsioliiviõli on tõeline tipptase! Maitsete segunemine toimub oliiviõli tootmise käigus, kus VÄRSKE SIDRUN pressitakse koos oliividega. Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

 • 100% looduslik toode ja unustamatult puhas aroom! Sobib ideaalselt kalaroogadele ja kõigele, kuhu on sobilik kerge sidrunimaitse.
 • Keskmiselt puuviljase maitsega ja ülimalt hästi tasakaalustatud. Ilma vürtsika kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.
 • Koostis: ekstra-neitsioliiviõli (75%), värske sidrun (25%). Päritolumaa: Itaalia.

GARDEK_Muraglia-LEMON-IGP-ROCCA-IMPERIALE_-200-ml-sidrunimaitseline

Vaata lisaks Itaalia ekstra-neitsioliiviõli “Muraglia LEMON IGP ROCCA IMPERIALE” 200 ml (sidrunimaitseline)

Basiilikumaitseline oliiviõli

See basiilikumaitseline aromaatne külmpressitud ekstra-neitsioliiviõli on tõeline tipptase! Maitsete segunemine toimub oliiviõli tootmise käigus, kus VÄRSKE BASIILIK pressitakse koos oliividega. Läbipaistmatu klaaspudel kaitseb oliiviõli valguse eest, mis on oliiviõli maitsetundlikkuse halvenemise suurimaid põhjuseid.

 • 100% looduslik toode ja unustamatult puhas aroom! Sobib ideaalselt ciabatta, salatite, pastade ja muude roogadega.
 • Keskmiselt puuviljase maitsega ja ülimalt hästi tasakaalustatud. Ilma vürtsika kibeduseta, mis mõnikord tavaliste oliiviõlidega kaasneb.
 • Koostis: ekstra-neitsioliiviõli (90%), Genovese basiilik (10%). Päritolumaa: Itaalia.

GARDEK_Muraglia-GARLIC-200-ml-kuuslaugumaitseline

Vaata lisaks Itaalia ekstra-neitsioliiviõli “Muraglia BASIL” 200 ml (basiilikumaitseline)

muraglia-oliiviõli-gardek

https://www.frantoiomuraglia.it/en/portfolio/who-we-are/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga