Pelletgrill Traeger Ironwood 885 WiFi

 

Traeger on kogu maailmas juhtiv pelletgrillide tootja. Traeger Ironwood 885 pelletgrill on Traegeri uusim, lihtsa ja täpse D2 displeiga mudel. Displeilt saab muuta suitsu hulka, soojust, näed kogu aeg liha sisetemperatuuri, seadistada küpsetamise aega, seadet sisse ja välja lülitada jpm. Temperatuuri saab valida 70°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C).

Mobiilirakendus ehk äpp Androidile – vajuta siia
Mobiilirakendus ehk äpp IOS-ile – vajuta siia

Laokaupade tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva
TASUTA tarne alates 99€

1,899.00

Out of stock

Monthly payment from 62.10 / 60 months

Osta toode järelmaksuga.
Järelmaksuga ostmiseks lisa toode ostukorvi ja seejärel vali makseviisiks endale sobiv järelmaksu pakkuja

SKU: TFB89BLE Categories: , Tags: , ,

 

Traeger on kogu maailmas juhtiv pelletgrillide tootja. Traeger Ironwood 885 pelletgrill on Traegeri uusim, lihtsa ja täpse D2 displeiga mudel. Displeilt saab muuta suitsu hulka, soojust, näed kogu aeg liha sisetemperatuuri, seadistada küpsetamise aega, seadet sisse ja välja lülitada jpm. Temperatuuri saab valida 70°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C). • Ironwood D2 controller juhtimispaneel • WiFIRE® tehnoloogia • D2® DIRECT-DRIVE juhtimissüsteem. • TURBOTEMP® kiireks soojenemiseks. • GRILLGUIDE® retseptiraamat • SUPER SMOKE režiim • TEMPERATUURIANDURI panipaik pelletimoodulis • DOUBLE-WALL roostevabast terasest isolatsioon külgseintel • Roostevabast terasest küljelaud • Pelletikambri tühjendusluuk tagaküljel • Tugev alusraam toekate jalgadega • Neli ratast, väiksemad stopperitega. Traegeri uusim, lihtsa ja täpse D2 displeiga mudel. Displeilt saab muuta suitsu hulka, soojust, näed kogu aeg liha sisetemperatuuri, seadistada küpsetamise aega, seadet sisse ja välja lülitada jpm. Temperatuuri saab valida 70°C kuni 260°C (reguleerimise samm 5°C). Grill on varustatud kahekordse restisüsteemiga, suurendades grillitavate toodete hulka (mõlemad tasandid grillivad ühtemoodi). Alumisel tasandil võimalik valida kahte kõrgust. Grilli, suitsuta, küpseta, hauta, rösti või valmista klassikalist barbequed ja kõike seda naturaalsest puidust pelletgraanulitega. Pidevalt saadaval kuus erinevat puidupelletit – hickory, pecan, mesquite, kirss, lepp ja õun. Vala punker täis, vali temperatuur ja ülejäänu tehakse sinu eest. Umbes nelja minutiga on pelletid töövalmis ja toidutegemine võib alata. Spiraalajamiga lükatakse pelleteid tulekambrisse ja süüdatakse automaatselt. Spetsiaalne ventilaator hoiab pelletid hõõgvel nagu miniatuurses sepikojas. Grilli kumer kere tagab täiusliku temperatuuri- ja suitsujaotuse kogu grillimispinna ulatuses. Tilkuv rasv ja muud grillimisjäätmed juhitakse äravoolukanalisse ja sealt grilli küljes rippuvasse ämbrisse. Laisematele soovitame katta grillimisresti alumise pinna fooliumiga, nii saate grilli pea-aegu hooldusvabaks. Grilli sisetemperatuuri kontrollimiseks on grill varustatud spetsiaalse automaatsüsteemiga, mis kontrollib temperatuuri 50 korda minutis. Toidu sisetemperatuuri saab omakorda kontrollida integreeritud sondiga. Grilli ahjukorpusel on topeltseinad temperatuuri paremaks hoidmiseks. Grill on standardvarustuses on riputuskonksudega roostevaba küljelaud.

SUUREPÄRANE SOOJUSJAOTUS Küttekolle on kaetud spetsiaalse plaadiga, mis jaotab soojuse kogu grilli ulatuses ühtlaselt laiali. Ümar vorm aitab soojusel ja suitsul levida kõikjale. Uudsena on grilli korpuseosa topeltseintega, mis vähendab energiakulu ja on suureks eeliseks talvisel grillimisel. AUTOMAATNE PELLETIPUNKER Laadige punker ääreni pelleteid täis ja punkri põhjas olev spiraalajam hoolitseb selle eest, et valitud temperatuurile vastav kogus jõuaks põlemiskambrisse.

AUTOMAATSÜÜDE Spetsiaalne süütaja süütab põlemiskambris pelletid. Joo süütamise asemel parem üks külm õlu, grill teeb igava süüteprotsessi samal ajal ise ära.

SUITS Gillil on supersuitsu režiim, mida kasutades on võimalik saada klassikalise suitsuahujuga sarnane tulemus. Suits ei juhita otse korstnasse, vaid grilli tagaosa allääres olevatesse piludesse. Taoline suitsu juhtimine tagab suurema suitsuringluse. Ikka parema maitse nimel.

ENERGIA Ühenda grill vooluvõrguga. Voolu on tarvis juhtimisploki ja küttekolde ventilaatori tööks. Voolutarve: 300 vatti esimese nelja minuti jooksul ja ainult 50 vatti ülejäänud kokkamisel.

AUTOMAATNE SEISKAMINE Grillimise lõppedes töötab ventilaator veel viis minutit, mille jooksul puhastatakse põlemispunker tuhast kustutades seal hõõguvad pelletid.

GARANTII Traeger pelletgrillidel on kolme aastane garantii.

KÜPSETUSRESTID Küpsetusrestid on valmistatud hästi puhastatavast emailitud terasest. Restide mõõdud: – esimene, ehk alumine tasand 76,2 x 48,26 cm – teine tasand 76,2 x 26,67 cm

Pelletgrilli puhastamine

 

 

 

TRAEGER IRONWOOD 650 TRAEGER IRONWOOD 885
4,194 cm² grillimisala 5,709 cm²  grillimisala
9 kg kambri mahutavus 9 kg kambri mahutavus
Kõrgus: 119 cm, laius: 117 cm, sügavus: 69 cm Kõrgus: 119 cm, laius: 135 cm, sügavus: 69 cm
Kaal: 66 kg Kaal: 78 kg

 

VÄRV must
VÕIMSUS 10,5 kW
KÜPSETUSALA 5710 m²
PELLETIKAMBRI MAHT 9 kg (üks kott Traeger pelletit)
KAAL 78 kg
MÕÕTMED 135 × 66 × 120 cm

Tasuta tarne– kauba kättetoimetamine kulleriga.

 

Traeger Ironwood kasutusjuhend EST

Viimati vaadatud tooted

Jäta tootearvustus

Additional information
Weight 45 kg
Brand

Brand

Traeger

traeger-grills-logo-vector
Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pelletgrill Traeger Ironwood 885 WiFi”